Pobierz nasze oprogramowanie do tworzenia fotoproduktów

Instrukcja

Twoja fotoksiążka nawet w 24h!

Fotoksiążka to doskonała pamiątka oraz prezent i dlatego oferujemy klientom kilka formatów oraz rodzajów fotoksiążek.

Formaty: 20×20 20×30 30×30 oraz mini 15×15

Rodzaj:

  • Fotoksiąża Fan zawiera 20 stron zadrukowanych na papierze kredowym 200g/m2.
  • Fotoksiążka Pro zawiera 10 sztywnych kart o gramaturze 800g/m2 powlekanych papierem fotograficznym jedwabistym lub velvet

Oprawa:

  • Ekoskóra lub płótno introligatorskie do wyboru

Dodatki:

  • Okienko ze zdjęciem na froncie fotoksiążki
  • Okładka na gąbce
  • Zaokrąglone rogi

 

Dziś już nie wyobrażamy sobie, aby zdjęcia z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu były przechowywane w kopercie czy pudełku. Wolimy zachować je w postaci bardziej eleganckich fotoksiązek lub fotoalbumów. Na chrzciny czy komunię dziecka, rocznice i jubileusze oraz ślub i wesele, chętnie wynajmujemy profesjonalnego fotografa. Z jego pomocą możemy mieć wyjątkowe zdjęcia, które staną się piękną pamiątką.

Ślub i wesele to taka chwila, którą chcemy przeżywać w wyjątkowej oprawie. Na długo przed uroczystością, dokładnie planujemy szczegóły stroju, wystroju sali, menu, muzykę i inne atrakcje. Warto także doprecyzować jak ma wyglądać fotoalbum ślubny. Fotograf może dokumentować nie tylko ślub i wesele, ale także czas przygotowań do uroczystości. Zdarza się, że fotoalbum ślubny zawiera także sesję narzeczeńską oraz profesjonalną sesję ślubną wykonaną w plenerze lub studio fotograficznym. Dzięki sesji wykonanej poza ślubem i weselem można pokazać prawdziwe oblicze nowożeńców. Otoczenie, pozy i nastrój samych zdjęć powinny z nimi współgrać. Taka sesja może prezentować parę jako osoby, melancholijne lub radosne, szalone, stateczne lub dynamiczne, pełne elegancji albo żartobliwe. To jak będzie wyglądała sesja poza weselem, zależy wyłącznie od kreatywności fotografa oraz jego klientów.

Usługa fotografa zazwyczaj obejmuje także projekt albumu i retusz zdjęć. Fotoalbum ślubny może mieć spersonalizowaną okładkę. Wybieramy ją spośród dostępnych materiałów (skóra, tekstylia, twarda okładka) i w zależności od tego, na jaką się zdecydujemy, mamy możliwość decydowania o zdobieniach, jakie się na niej znajdą. Wesele i ślub to zazwyczaj uroczystości bardzo eleganckie. Z tego powodu klienci często wybierają bardzo eleganckie materiały i wzory. Fotoalbum ślubny oprawiony w skórę (lub ekoskórę), z tłoczeniami na okładce jest częstym wyborem nowożeńców. Doceniają ją zarówno młodzi, jak i trochę starsze osoby.

Wybranie odpowiedniego, profesjonalnego fotografa, to ważny element przygotowań przedślubnych, gdyż efekty jego pracy są niezwykła pamiątką. Ślub i wesele to taki czas, w którym przeżywamy wiele bardzo radosnych chwil. Piękny fotoalbum ślubny pomoże nam je przywołać przez kolejne lata.

Przykładowe fotoksiążki

 Wzory opraw fotoksiążek-skóry

Wzory opraw fotoksiążek-tkaniny