FOTOCANVAS, to wydruk na bawełnianym płótnie malarskim naciągnięty na drewniany blejtram  dokładamy wszelkich starań aby obrazy produkowane przez nas były jak najdoskonalsze i przez długi czas cieszyły państwa oczy.

Fotoobrazy produkowane w Foto Fan Studio są idealnym uzupełnienie kompozycji, wystroju każdego mieszkania. Naszą ofertę możemy podzielić na dwie główne grupy. Pierwsze to fotoobrazy z galerii czyli spośród zdjęć z naszej bazy zdjęć. Możesz odszukać swój fotoobraz pośród kilku tysięcy proponowanych przez nas. Dla ułatwienie poszukiwań podzieliliśmy je ze względu na wielkość, kształt i sposób zawieszenia i ostatecznie tematykę. Drugą grupę stanowią fotoobrazy ze zdjęć własnych.

Fotoobrazy drukowane są na prawdziwym płótnie a następnie zostają naciągnięte na mocnej, drewnianej ramie. Twoje ulubione zdjęcia staną się dziełami sztuki. Stworzenie obrazu ze zdjęcia jest bardzo łatwe i zajmuje tylko chwilę. Wybierz jeden z wielu formatów. Teraz do Twojej dyspozycji mamy wiele różnych rozmiarów.

Uwaga: Zdjęcie jest drukowane na płótnie rozciągniętym na drewnianej ramie, dlatego podczas projektowania należy uwzględnić na brzegach po 3 cm z każdej strony, aby zrobić zakładkę na ramę.