IMG_2227

Foto Fan Studio istnieje od roku 1995r. Nasze doświadczenie to ponad 20 lat na rynku. W pierwszych latach naszej działalności, mieściliśmy się przy ul. Porajów 1, gdzie zdobyliśmy zaufanie setek klientów, zarówno w okolicy jak i na lokalnym rynku. W związku z rozwojem naszej firmy, w 2000r, musieliśmy zmienić lokalizację, ponieważ lokal przy ul. Porajów 1 nie spełniał już naszych wymogów lokalowych (był za mały). Od 2000r. działamy nie przerwanie w sercu Białołęki na warszawskim Tarchominie, gdzie od ponad 15 lat dostarczamy Państwu usługi najwyższej jakości, realizujemy oczekiwania i zamówienia zarówno dla klientów profesjonalnych i amatorskich.

W naszym punkcie przy ul. Światowida 49 (mieszczącym się w Galerii Światowida), wprowadziliśmy dla naszych klientów profesjonalne studio, z całym zapleczem technicznym, gdzie z powodzeniem wykonujemy sesje okolicznościowe, portfolio, zdjęcia do wszystkich dokumentów, oraz fotografia reklamową.

Kontynuując rozwój naszej firmy, w 2015r. uruchomiliśmy produkcję Fotoksiążek. Dzięki temu, jako jedyni w okolicy i nieliczni w Warszawie, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu, wykonanie Fotoksiążki nawet w ciągu 12h.

Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie rynku, oraz nieustanie zwiększające się wymagania naszych klientów, w 2016r. uruchomiliśmy naświetlanie zdjęć na jednej z najnowocześniejszych minilabów na rynku. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą rozdzielczość, wykonanie odbitek w 1h – o każdej wielkości (nie tylko popularne 10x15cm). Pracujemy na najwyższej jakości, oryginalnych japońskich materiałach i chemii firmy Fuji, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować 50 lat gwarancji naszym klientom, na zachowanie jakości odbitek.

Współpracujemy ze szkołą fotograficzną – Zespół Szkół Fototechnicznych, przy ul. Spokojnej w Warszawie, dzięki temu przez ponad 20 lat, wykształciliśmy całe grono profesjonalistów jak i pasjonatów.

Zapraszamy do kontaktu profesjonalnych fotografów ślubnych i studia fotograficzne, celem urozmaicenia Państwa oferty, o nasze najlepsze produkty jakimi są Fotoksiążka i Fotokalendarz. Oferujemy korzystne rabaty dla hurtowych zamówień odbitek.

Dzięki wieloletniej praktyce i doświadczeniu oraz pełnym zaangażowaniem w realizacji zleceń dajemy naszym klientom doskonały produkt niskim kosztem.