tomcolor-odbitkiMożemy śmiało powiedzieć, że proponowane przez nas wywoływanie zdjęć cyfrowych to propozycja dla osób, które cenią sobie nowoczesne, a przede wszystkim komfortowe rozwiązania. Co więcej, to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy liczą się z przysłowiowym groszem.

Decydując się na powierzenie zdjęcia w nasze ręce możesz być pewny, że otrzymane odbitki zdjęć będą wykonane przy zastosowaniu dającej gwarancję wysokiej jakości, profesjonalnej metody naświetlania. Doskonałą jakość, którą charakteryzują się wykonywane przez nas odbitki cyfrowe uzyskujemy również dzięki używaniu wyłącznie markowych papierów fotograficznych.

Wykonujemy odbitki fotograficzne na papierach Fujifilm CA Supreme oraz Fujifilm CA DPII o wysokiej gramaturze. Wywoływanie zdjęć oraz naświetlanie odbywa się na minilabach Fujifilm Frontier 550. To najwyższej klasy urządzenie, które używają lasera RGB na ciele stałym pracującym z rozdzielczością 300ppi.

W największym skrócie – daje to najwyższą osiągalną fotograficzną jakość.

Twoje zdjęcia cyfrowe możemy wywołać na powierzchni błyszczącej (glossy),półmatowej (lustre) i jedwabistej (silk) oraz na materiałach produkowanych jedynie przez koncern Fujifilm.

Oferujemy odbitki w następujących formatach:10×15,13×18,15×21,18×24,21×30,30×40,30×45,30×60,30×64              Przy większych zamówieniach korzystne rabaty.

                                                                                                              frontier